Aşk-Meram | Hakkımızda

Yeni bir başlangıç
Onlar ermiş muradına...
 
O gün için geriye sayım başlamıştır. Hazırlıklar binbir tatlı telaş içinde devam etmektedir. O gün herşey mükemmel olmalıdır. Düğün hazırlıklarında önemli bir karar noktası o günün hangi düğün salonunda gerçekleşeğidir. Her şey mükemmel olsun istiyorsunuz değil mi? 
 
O zaman.. İşte Aşk-ı Meram Düğün Sarayı.
 
Aşk-ı Meram, o güne yakışacak düzeyde her detayın düşünüldüğü bir düğün sarayı. En başta çok geniş ve ferah bir salon yapısına sahip. Salonumuz yaklaşık bin metrekare alana sahip ve misafirlerimizin rahatça oturabilecekleri şekilde 750 kişi kapasiteli. Ayrıca bu kapasite arttırılabiliyor. Bütün masalar sahneyi görebiliyor. Tavan yüksekliği ideal. Misafirleriniz düğününüzü bunaltıcı bir havada, sıkışık masalarda geçirmeyecekler.
 
Dekorasyon detayları üzerinde fazlaca durduk. Masa, sandalye dekorasyonları özel seçildi. Ses ve ışık sistemi tam o güne uygun. Misafirlerinizi bu mutlu gününüzde hem rahat hem de prestijli bir salonda ağırlıyor olacağız.
 
Gelin-damat odası, yeni evlenen çiftlerimizi düğün önce rahat ettirmek üzere tasarlandı. 
 
Salon ve salon dekorasyonu güzel ama hizmet kalitesi nasıl  diye meral edebilirsiniz. Sizce 30 yıllık sektör tecrübesiyle, bu salona bu kadar önem verenler hizmet kalitesinden ödün verir mi ? Hem servis personelimiz, hem de usta aşçılarımız o gün misafirlerinizi mutlu etmek için çalışıyor olacak.
 
Aslında "misafirlerinizi" değil "misafirlerimizi" demeliyiz. Gelin ve damat da o gün kendi düğünlerinde bir misafir gibi ağırlanıyor olacaklar.
 
Sarayımızı anlattık ama bizim anlatmamızla olmaz. Hadi, hemen şimdi bize bir telefon edin, sonra da sarayımıza gelin. Anlattıklarımızı kendi gözlerinizle görün. Geleneklerimize göre davet geri çevrilmez, lütfen bir kahvemizi içemeye buyurun. İletişim sayfamıza kadar da yormayalım; telefon numaramız 0332 357 41 42. Bekliyoruz.
 
Konya düğün salonlarının masal gemisi: Aşk-ı Meram Düğün Sarayı. 
 
Onların muradına ereceği günde.. Bizim sarayımızda..
Düğün Organizasyonu
Nişan Organizasyonu
Sünnet Organizasyonu
Balo Organizasyonu